РОЗПРОДАЖ ДО -60%! Extra -15% НА ВСЕ ДЛЯ BORN2BECLUB з кодом: EXTRA
Купити

Оплата

У нашому інтернет-магазині Ви маєте можливість оплатити своє замовлення наступним чином: - оплата готівкою при отриманні замовлення - недоступно; - оплата банківською карткою через платіжну систему PayU. Після оформлення замовлення Ви будете автоматично перенаправлені на сайт платіжної системи. Ви можете оплатити замовлення протягом 8 годин з моменту його оформлення.
У разі вибору оплати готівкою при отриманні замовлення, Ви заплатите кур'єру (або на відділені пошти) в момент доставки. У разі вибору оплати через платіжну систему PayU, оплатити замовлення Ви можете в термін 8 годин з моменту його оформлення. Додатково, після обробки замовлення, на Вашу електронну пошту надійде повідомлення із запрошенням пройти на сторінку сайту PayU для оплати за замовлення. Даним посиланням можна користуватися багаторазово. Якщо лист не було Вами отримано, просимо перевірити папку "Спам".
У разі вибору оплати через платіжну систему PayU, оплатити за замовлення Ви можете в термін до 8 годин з моменту його оформлення. У разі несплати, замовлення буде автоматично анульовано. В такому випадку, просимо оформити нове замовлення.
При виборі способу оплати через систему PayU, Вам буде запропоновано пройти за посиланням, де Ви зможете здійснити оплату за замовлення, вказавши дані банківської картки. Даним посиланням можна користуватися багаторазово. Додатково буде надісланий лист на Вашу електронну пошту із запрошенням пройти на сторінку сайту PayU для оплати за замовлення у термін до 8 годин від моменту його оформлення. Якщо лист не було Вами отримано, просимо перевірити папку "Спам". У випадку, якщо оплата була відхилена, зверніться в банк, в якому Ви обслуговуєтеся. Якщо відмова в проведенні платежу була ініційована Вашим банком, оператор повідомить Вам точну причину і допоможе її усунути. Після чого, Ви знову зможете перейти до оплати.
Під час завершення замовлення Ви будете автоматично перенаправлені до платіжної системи PayU для оплати. Додатково буде надісланий лист на Вашу електронну пошту із запрошенням пройти на сторінку сайту PayU для оплати за замовлення у термін до 8 годин від моменту його оформлення. Якщо лист не було Вами отримано, просимо перевірити папку "Спам".
Оплата банківською карткою при отриманні можлива лише для компанії "Нова пошта". Однак, не всі відділення мають платіжний термінал, тому рекомендуємо підготувати готівку для оплати повної суми замовлення.
У випадку, якщо оплата була відхилена, просимо звернутися в банк, в якому Ви обслуговуєтеся, для уточнення інформації. У будь-якому разі, якщо відмова в проведенні платежу була ініційована Вашим банком, оператор повідомить Вам точну причину і допоможе її усунути. Після чого, Ви знову зможете перейти до оплати в термін до 8 годин від моменту оформлення замовлення.
Ви отримаєте рахунок-фактуру як документ у форматі PDF в електронному листі, що підтверджує відправку посилки та додатково в паперовій формі разом із посилкою.
При отриманні посилки немає можливості оплатити товар частково. Необхідно здійснити оплату за замовлення повністю, після чого Ви легко зможете оформити часткове повернення товару, який Вам не підійшов. Детальна інформація, як здійснити повернення товару: https://born2be.ua/product-replacement
Для уникнення оплати митного збору, перед оформленням замовлення, рекомендуємо ознайомитись з детальною інформацією за посиланням https://born2be.ua/shipment

Потрібна додаткова інформація?

Надішліть нам повідомлення зі своїм запитанням
Напишіть нам
Ви також можете зв'язатися по телефону звернувшись в в Центр Обслуговування Клієнтів
Гаряча лінія відкрита: працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00
Залишити повідомлення
Потрібна допомога?
Перейдіть до списку поширених запитань і відповідей FAQ. Там Ви також знайдете номер телефону Центру Обслуговування Клієнтів.
Перейдіть до FAQ
Знайдіть нас на
Завантажте наш додаток
© 2024 Born2be. Всі права захищені.