Товар

В нашому інтернет- магазині не передбачено послуги примірки товару перед покупкою. Однак, зверніть увагу, що товар може бути повернутий нам протягом 30 днів з моменту його отримання.
Розмірний ряд кожного товару вказаний на сторінці інтернет-магазину в опції "Виберіть розмір", що означає інформацію про те, що в додаткових розмірах товар не виготовляється.
Якщо Ви зацікавлені у товарі, який на даний момент не доступний, ми рекомендуємо Вам скористатися послугою "Повідомити про наявність".
Щоб отримати повідомлення про наявність товару, натисніть кнопку "Виберіть розмір", а потім оберіть конкретний розмір. На екрані з'явиться спливаюче вікно для введення адреси електронної пошти. На вказану адресу буде відправлено повідомлення, коли розмір з'явиться на нашому сайті.
При оформленні замовлення, рекомендуємо користуватись таблицею розмірів, яка розміщена біля кожного товару на сайті born2be.ua. Якщо у Вас виникають сумніви, щодо вибору розміру, пропонуємо порівняти заміри взуття/одягу, які Ви носите кожен день, з замірами товару, які доступні на сайті. Це дозволить правильно підібрати товар за розміром. За детальною інформацією просимо звернутись до Центру Обслуговування Клієнтів за номером телефону +38 044 334 45 06, електронною поштою info@born2be.ua, через чат або через контактну форму, доступну на сайті https://born2be.ua/contact
Виміри товару наведені в таблиці розмірів, яка розміщена на сайті під опцією “Виберіть розмір”. Крім того, таблиця розмірів та інструкція по замірах додатково розміщена на панелі, де відображені розміри товару.
У разі відсутності в таблиці розмірів додаткових вимірів, просимо Вас звернутися до Центру Обслуговування Клієнтів, відправивши повідомлення на електронну пошту info@born2be.ua з кодом товару, розміром та параметрами, які Вас цікавлять. Працівник відділу вимірювань перевірить товар, після чого, консультант інтернет-магазину відправить Вам на електронну адресу, інформацію з вимірами.

Потрібна додаткова інформація?

Надішліть нам повідомлення зі своїм запитанням
Напишіть нам
Ви також можете зв'язатися по телефону звернувшись в в Центр Обслуговування Клієнтів
Гаряча лінія відкрита: працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00
Залишити повідомлення
Потрібна допомога?
Перейдіть до списку поширених запитань і відповідей FAQ. Там Ви також знайдете номер телефону Центру Обслуговування Клієнтів.
Перейдіть до FAQ
Знайдіть нас на
Завантажте наш додаток
© 2023 Born2be. Всі права захищені.