Рок-стиль походить від способу одягання членів культових рок-гуртів, таких, як Sex Pistols, Led Zeppelin чи The Rolling Stones. В даний час ця модна тенденція стала дуже популярною і вже не асоціюється лише з прихильниками конкретної музики. Це ідеальний стиль для зухвалого і бунтівного чоловіка. Які стилізації мають виразний рок-характер?
Як виглядає рок-стиль? Які його характерні риси?
Рок-стиль робить великий акцент на підкресленні мужності, вільного стилю, свободи та додає до повсякденних образів дрібку хижості та загадковості. Його основний колір, звичайно, чорний, але рок-стилізації не повинні асоціюватися лише з монолуком. Крім чорного, популярними кольорами, відповідними цьому стилю, є темно-синій, сірий, а також білий, коричневий або навіть червоний. Основою такого стилю є джинсовий та шкіряний облягаючий одяг. У рок-образах немає місця елегантним і джентльменським поєднанням. Окремі деталі гардеробу можуть бути трохи потертими і з латками або шипами.
Що лежить в основі рок-стилізацій? Звичайно, верхній одяг, в основному, зі шкіри (можна вибрати між натуральною та екологічною шкірою). Шкіряні куртки – це, мабуть, найхарактерніший одяг, який ідеально підходить до цього стилю. Однією з найпопулярніших моделей є байкерська куртка, але не поступається їй і косуха. Такий верхній одяг зазвичай прикрашений багатьма замками, шипами або характерною графікою та написами. Жилети – трохи менш популярні, але все ж ідеально підходять до рок-стилю. Жилети зроблені зі шкіри, які до того ж прикрашені багатьма блискавками, ремінцями або іншими срібними прикрасами, чудово вписуються в цю похмуру атмосферу, але їх складніше стилізувати. З іншого боку, джинсові жилети чудово впишуться в повсякденний лук. Щоб ще більше підкреслити нестандартний і злегка бунтівний стиль, обирай модель, обсмикану на плечах (матеріал виглядає так, ніби хтось відрізав рукави ножицями і залишив необробленими краї).
Рок-стиль не був би повноцінним без простих футболок досить вільного крою з короткими рукавами і великим декольте. Такі моделі зазвичай однотонні і найчастіше бувають приглушених кольорів, наприклад, чорного, сірого або білого. Носи футболки з назвою гурту або конкретним гаслом лише в тому випадку, якщо ти дійсно є фанатом гурту. Якщо ти не хочеш обмежувати себе однотонними матеріалами, можеш обрати футболку з цікавим мотивом або темною графікою, без посилань на якийсь конкретний гурт. Не забувай і про джинси. Такі штани чудово відповідають рок-стилю. Вибирай моделі, які добре облягають ноги і бажано в темних тонах або відтінках сірого. Запрані кольори та потертості, дірки або блискавки, пришиті в різних місцях також добре підійдуть. Хорошим доповненням рок-стилю є також джинсові сорочки, шкіряні штани та довгі пальто (в ідеалі довжиною до середини стегна або навіть до коліна).
Рок-стиль для чоловіків – приклади стилізацій
Найбільш впізнаване поєднання у стилі рок – це поєднання темних, запраних джинсів, чорної футболки чи сорочки та шкіряної куртки. Все, що потрібно зробити – доповнити стилізацію шнурованим взуттям з товстою підошвою та шкіряним браслетом або виразною печаткою. Якщо хочеш інтегрувати трохи рок-стилю до стилізації на роботу, то просто вдягни класичні темні джинси, замість шкіряної куртки вибери пальто простого крою або повсякденний темний піджак і додай лише характерні аксесуари. Важкі, шнуровані черевики, наприклад, гляни та ремінь з шипами додаватимуть твоєму луку трохи бунтівничого характеру. Збираючись на вечірню прогулянку з друзями ти не мусиш себе нічим обмежувати. Поєднай косуху, оздоблену шипами, з футболкою з цікавим принтом і сильно потертими джинсами. Пам’ятай, що штани повинні бути облягаючими (лише такі, що відповідають стилю рок). Пам’ятай, чим більше дірок, тим бунтівничіше виглядає твій лук. Така рок-стилізація також чудово підійде для вечірки та концерту улюбленого гурту.
Якщо хочеш скомпонувати літню стилізацію, то замість шкіряної куртки чи пальто вдягни футболку та шкіряний або джинсовий жилет. Для літніх вечорів добре підійдуть джинсові куртки та сорочки, які не застібаються, а лише одягаються на футболку. Взимку з рок-стилізаціями можуть виникати деякі проблеми. Під час морозів не зможеш носити косуху або тонку шкіряну куртку. Тому в холодні дні надягай довгі чорні пальто з класичного крою, а щоб ще більше підкреслити свій стиль, підбери правильні аксесуари. Шапка або шарф, прикрашений шипами і важке, шкіряне взуття, зроблять твій наряд більш непокірним. Взимку відмовся від джинсів з дірками, але все ж носи сильно запрані та потерті моделі.
Створюючи рок-стилізацію, не треба забувати про відповідне взуття та аксесуари. Що стосується взуття, то найкраще зробити ставку на гляни висотою до середини гомілки або по щиколотки. Мартінси, високі черевики з грубою підошвою, також будуть хорошим вибором, а в теплі дні найкраще взути кеди. Не варто експериментувати з кольором взуття – чорний підійде найкраще. Якщо хочеш виглядати трохи інакше, ніж зазвичай, також можеш спробувати коричневе взуття, але переконайся, що вся стилізація не втратить свого характеру. Найважливішими доповненнями до рок-стилізації є різні види ременів, шкіряні браслети з шипами і шарфи-арафатки. Справжні рокери також не уникали прикрас, таких як срібні печатки або ланцюжки на шию. Не забувай і про сонцезахисні окуляри. Вибирай їх відповідно до форми свого обличчя і такий аксесуар додаватиме тобі таємничості та ще більше підкреслить особливу атмосферу твоїх стилізацій.