We Love Born2be

Як одягнутися до театру? Найкращі пропозиції для чоловіків і жінок

Згідно з неписаним правилом, театр – це місце, куди належить приходити в елегантному, святковому вбранні. Однак у сучасних театрах панує менш формальний дрес-код, який дає глядачам більше свободи у виборі стилю. Як одягнутися в театр, щоб виглядати елегантно і стильно? Порадимо!

Як одягатися в театр? Стилізації для чоловіків

Перш ніж ми розпочнемо підготовку образу до походу в театр, варто розглянути кілька питань. По-перше, який вид мистецтва ти збираєшся відвідати? Це новаторська адаптація класичної драми, комедія чи, можливо, музична вистава? По-друге, де саме відбувається подія? По іншому можна одягнутися, наприклад, в Драматичний театр, Національну оперу чи Театр сучасного мистецтва. По-третє, потрібно переконатися, що вбрання не тільки буде доречним, але й зручним. Деякі вистави тривають навіть 3-4 години, тому тобі повинно бути максимально комфортно, щоб насолодитися мистецтвом, а не відволікатися через незручні брюки чи сорочку. Згадаймо також, що театральні прем’єри мають свої правила. Коли вистава ставиться вперше, як правило, всі глядачі вибирають більш офіційні наряди, щоб підкреслити важливість події.

Ми часто можемо зустріти думку, що важливим є не стільки вбрання, яке варто одягнути в театр, скільки бажання спілкуватися з мистецтвом. Створюючи елегантний образ, старайся бути поміркованим. Яскраві елементи гардеробу будуть привертати до себе зайву увагу інших глядачів. Найоптимальнішими варіантами є класичні моделі одягу, доповнені модними аксесуарами. Ідеальна чоловіча стилізація до театру – це чорні штани, однотонна світла сорочка та піджак. Не обов’язково все в діловому стилі (хоча це безпрограшний варіант). Можеш одягнути зручні чіноси, сорочку замінити відповідною футболкою, і завершити образ стильним піджаком в дрібну клітинку.

Останнім часом чоловіки охоче тягнуться до піджаків сміливих кольорів – червоного, цегляного і навіть рожевого. Такі моделі створюють цікаві образи в поєднанні з класичними чіносами і простими футболками. Але навряд чи настільки оригінальний образ доречно використовувати для театру, хіба що ти збираєшся відвідати сучасні види мистецтва. Багатьох чоловіків цікавить, чи джинси стануть правильним вбранням для театру. Ніщо не заважає тобі одягнути їх, але неформальний низ варто поєднати з формальним верхом. В цьому випадку зроби ставку на джинси простого фасону і темного відтінку – темно-синій або чорний. Поєднай їх з сорочкою відповідного характеру та елегантним взуттям, хорошим вибором стануть оксфорди або лофери. Враховуючи, що поєднання спортивного взуття з піджаком та елегантними брюками вже нікого не дивує, чоловіки можуть легко надіти улюблені кеди або кросівки до театру та не боятися, що стилізація втратить свій напівформальний характер. Якого одягу чоловікам слід уникати, під час походу до театру? Поганою ідеєю, безумовно, будуть спортивні штани, шорти, толстовки та худі. Також відмовся від шльопанець та босоніжок, навіть якщо на вулиці дуже спекотно.

Класична елегантність – як одягнутися в театр жінці

Похід до театру чи опери – прекрасна можливість представити себе в елегантному вбранні. Це не мусить бути обов’язково довга вечірня сукня з вишуканим декором, хоча вона теж стане хорошим вибором. Можеш також одягнути більш коротку версію сукні, але не менш елегантну, або зробити ставку на брючний костюм чи комбінезон, який останнім часом користується великим попитом. Як і у випадку з чоловічим вбранням, жіноча стилізація до театру повинна бути класичною і стриманою, але це не означає, що нудною. Виняток становлять авангардні вистави, які збирають ексцентричних особистостей та людей, які сміливо виражають свій стиль зокрема через одяг.

Якщо шукаєш надійної стилізації до театру, варто обрати чорний тотал-лук. Чорні штани-трубки в поєднанні з чорним смокінговим піджаком і чорними шпильками виглядають фантастично. Ще одна пропозиція – жіночий червоний костюм у поєднанні з бежевою блузкою та шпильками у відтінку нюд. Мінімалістичні стилізації повинні бути збагачені оригінальними прикрасами. Досить додати масивне намисто або висячі сережки до темно-синіх джинсів і шовкової сорочки, і твій наряд відразу набуде характеру.

Яку сукню варто одягнути до театру? Перевірені моделі  

Більшість жінок, думаючи про елегантний образ, одразу згадують про улюблену сукню. До театру сміливо можна одягнути як маленьку чорну сукню, так і відповідну в’язану модель або з розкльошеним низом. Коли ідемо до театру влітку, варто поставити на образ в стилі бохо. Ніжна довга сукня з квітковим принтом чудово виглядає в поєднанні з замшевими ботильйонами або босоніжками на плоских підборах. Класичною, але менш офіційною моделлю є сукня-сорочка. Найкраще, коли вона має довжину до коліна і зав’язується на талії. Таким чином можна красиво підкреслити талію, а, отже, надати фігурі правильних пропорцій. Сукня-сорочка дозволяє створювати як офіційні образи (все, що тобі потрібно зробити – це поєднати її з ботильйонами на каблучку), так і типові стилізації кежуал. Дует сукні-сорочки з кедами або еспадрильями – це зручна і стильна основа, яка також буде актуальною під час відвідування театру.

Незалежно від того, чи ходиш ти в театр, щоб подивитися найпопулярніші вистави сезону, чи просто хочеш розслабитися, потрібно вибрати такий одяг і взуття, в якому тобі буде максимально зручно. Театр перестав бути місцем виключно для еліти – там зустрічаються люди різного віку, які мають різні смаки в плані одягу.

Нові дописи