ЧАС НА РОЗПРОДАЖ! ДО -50% НА ЛІТНЮ КОЛЕКЦІЮ!
Купити

Коди знижок та акції

Код на знижку відображається разом із акцією на головному банері сторінки інтернет-магазину. Крім того, код можна отримати підписавшись на розсилку. Коди на активні акції також можна знайти внизу сторінки в розділі "Правила акцій": https://born2be.ua/promotion-terms
Для того, щоб скористатися знижкою, промокод потрібно вписати в корзині в графі “У Вас є код на знижку?” безпосередньо перед оформленням замовлення та підтвердити його. Нагадуємо, що деякі акції не поєднуються з активними знижковими купонами, які діють в цей час в магазині born2be.ua
Код на знижку можна використовувати при оформленні замовлення в телефонному режимі. Все, що Вам потрібно зробити, - це надати консультанту інфолінії код знижки, який Ви бажаєте застосувати.
У тому випадку, якщо Ви не застосували прокомокод на знижку, будь ласка, одразу зв’яжіться з нашим Центром Обслуговування Клієнтів (в чаті, телефоні або через електронний лист). На початку розмови консультант попросить Вас вказати номер замовлення та код знижки. З метою прискорення Вашого обслуговування, будь ласка, приготуйте їх перед розмовою і наші консультанти застосують знижку на Ваше замовлення. Звертаємо Вашу увагу, після відправки посилки, код на знижку не може бути доданий до замовлення.
У таких випадках завжди варто перевірити правила акцій, наявні внизу сторінки https://born2be.ua/promotion-terms. Можливо, код знижки недійсний, оскільки термін дії акції минув. Також варто перевірити, чи є код знижки дійсним для даної категорії товарів, перевірте правильність написання введеного коду. Якщо акція активна і код не підтверджується, просимо звернутись до Центру Обслуговування Клієнтів по номеру +38 044 334 45 06, через електронне повідомлення на адресу info@born2be.ua, повідомлення у чаті, або через контактну форму, доступну на сайті https://born2be.ua/contact.
Якщо код все ще активний на сайті, то Ви зможете використати його ще раз до закінчення терміну дії акції. Однак, якщо дія акції вже закінчилась, Ви зможете скористатися пропозицією, яка буде діяти на той момент в нашому інтернет-магазині.
Варто пам’ятати, що не всі акції на сайті поєднуються між собою. Якщо код на знижку не поєднується з акцією, дана інформація з’явиться у кошику вверху сторінки, після його введення. Усі умови використання акції (термін діїї, поєднання з іншими акціями, тощо) можна знайти в нашому інтернет-магазині за посиланням: https://born2be.ua/promotion-terms
Усі умови використання акції (термін діїї, поєднання з іншими акціями, тощо) можна знайти в нашому інтернет-магазині за посиланням: https://born2be.ua/promotion-terms
Перед оформленням замовлення варто перевірити, чи поєднується промокод з поточними акціями в інтернет-магазині born2be.ua. Детальну інформацію про акцію можна знайти: https://born2be.ua/promotion-terms.
Умови конкурсів розміщуються на сторінках соціальних мереж нашого інтернет магазину Facebook, Instagram та на сторінці сайту в розділі "Привила Акцій" за посиланням: https://born2be.ua/promotion-terms.

Потрібна додаткова інформація?

Надішліть нам повідомлення зі своїм запитанням
Напишіть нам
Ви також можете зв'язатися по телефону звернувшись в в Центр Обслуговування Клієнтів
Гаряча лінія відкрита: працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00
Залишити повідомлення
Потрібна допомога?
Перейдіть до списку поширених запитань і відповідей FAQ. Там Ви також знайдете номер телефону Центру Обслуговування Клієнтів.
Перейдіть до FAQ
Знайдіть нас на
Завантажте наш додаток
© 2024 Born2be. Всі права захищені.