ЧАС НА РОЗПРОДАЖ! ДО -50% НА ЛІТНЮ КОЛЕКЦІЮ!
Купити

Решту

Технічне
Ви можете зареєструватися в нашому інтернет магазині, пройшовши за посиланням https://born2be.ua/register
Необхідно вписати Ваші дані та прийняти умови та Політику cookies, а також інформацію про обробку даних.
У таких ситуаціях, найкраще зафіксувати проблему, що виникла (наприклад, скріншот або фотографія), а потім відправити інформацію до Центру Обслуговування Клієнтів по електронній пошті info@born2be.ua. Після розгляду повідомлення, ми постараємося вирішити проблему, відправивши Вам відповідні інструкції.
З термінових питань, будь ласка, зв'яжіться з нашою гарячою лінією за телефоном +38 044 334 45 06.
Просимо перевірити правильність написання даних для входу в обліковий запис. Якщо пароль вказаний невірно, його можна відновити, перейшовши за посиланням https://born2be.ua/recover_password Необхідно вказати адресу електронної пошти, яку Ви використовували при реєстрації на сайті, а потім із посилання, яке буде відправлене в листі, створити новий пароль.
Якщо виникають проблеми при оформленні замовлення, просимо Вас оновити сторінку сайту, після чого повторити спробу. У разі, якщо проблема повторилася, просимо звернутись до Центру Обслуговування Клієнтів за номером телефону +38 044 334 45 06, електронною поштою info@born2be.ua, через чат або через контактну форму, доступну на сайті https://born2be.ua/contact
Якщо не вдається залишити відгук на сторінці нашого сайту, просимо вислати дану інформацію на електронну пошту info@born2be.ua, прикріпивши до листа скріншот або фотографію, на якому відображається проблема. Після розгляду повідомлення, ми постараємося вирішити дану ситуацію, відправивши Вам відповідні інструкції.
Інформація з графіком Інфолінії розміщена за посиланням https://born2be.ua/contact.
Ви можете зв'язатися з Центром Обслуговування Клієнтів наступним чином: через електронне повідомлення на адресу info@born2be.ua;
через повідомлення у чаті;
через наш сайт https://born2be.ua;
за допомогою нашої гарячої лінії +38 044 334 45 06
З терміновими питаннями, ми рекомендуємо звертатись до Центру Обслуговування Клієнтів за допомогою нашої гарячої лінії +38 044 334 45 06 або через чат, оскільки відповідь Ви отримаєте якомога швидше. Ми відповідаємо на електронні листи регулярно, але в періоди збільшення трафіку можуть виникати затримки у відповіді на повідомлення.

Потрібна додаткова інформація?

Надішліть нам повідомлення зі своїм запитанням
Напишіть нам
Ви також можете зв'язатися по телефону звернувшись в в Центр Обслуговування Клієнтів
Гаряча лінія відкрита: працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00
Залишити повідомлення
Потрібна допомога?
Перейдіть до списку поширених запитань і відповідей FAQ. Там Ви також знайдете номер телефону Центру Обслуговування Клієнтів.
Перейдіть до FAQ
Знайдіть нас на
Завантажте наш додаток
© 2024 Born2be. Всі права захищені.